Gölgenizi inkar etmek, kendinizi inkar etmektir

Erken çocukluktan itibaren anne babanız, arkadaşlarınız, dininiz veya öğretmenleriniz tarafından size ne yapmanız gerektiği söylenir. Tanrı'ya itaat etmelisin. Saf olmayan düşünceleriniz olmamalı. İyi bir işçi olmalısın. Hayal kurmamalısın. Güzel olmalısın "Kabul edilemez" giysiler giymemelisiniz. Hiç de kendin olmayan bir şeye dönüştün, bunun yerine sahte bir sen, içi boş bir sen, maskeli bir sen, seni parçalamak için tasarlanmış sosyal kurumlar tarafından yaratılmışsın.

Kim olduğunuzun bu sözde "kabul edilemez" yönleri ortadan kaybolmadı, ancak bilinçsiz gölge benliğinize bastırıldı. Gölge benliğiniz keşfedilmez ve bilinçlendirilmezse, yaşamınızda büyük iç kargaşaya neden olur ve depresyonla sonuçlanabilir ve bağımlılığa neden olabilir.

Bir zamanlar bölünmüş olanı kucakladığın zaman bütün olacaksın. Birlik, yalnızca ışık benliğinizin ve karanlık benliğinizin bütünleşmesi ve birleşmesiyle sonuçlanacaktır.

Gölgenin büyük gücü nedeniyle, bu entegrasyon akıl ve bilgelikle yapılmalıdır. Birliğin formülü gölge, ışık ve bilgeliktir. Toplumun size dayattığı maske olmayın. Maskeyi parçalayın ve vahşi gücünüzün ve yaratıcılığınızın kilidini açın. Kim olduğunuzun bilinçli yaratıcısı olun.

Yıldızların kendisi sevgi ve şehvetin güzelliğini deneyimlemek için yeryüzüne düşmedi mi?

Yoğun cinsel arzu, gölge benliğinizde gizlenebilir. Yaşamaktan çekinmeyin! Aydınlanmanın bir dizi katı baskıcı kurala uymayı içerdiğini öğretenler, aşağılık yalancılardır.

Hepimizin içimizde derin yaralar var çünkü birbirimizle bağlantı kurmak bizim doğamız, ama doğamız bloke ediliyor. Cinsiyet, yaşamın önemli ilkelerini öğrenmenin ve birliği deneyimlemenin bir yolu olarak bu varoluşun içine yerleştirilmiştir. Bu son derece güçlü bir yaşam gücüdür ve canlandırıcı enerjisi hayatınızı değiştirecek. Baskıyı keşifle değiştirin. Kendinizi keşfedin, dünyanızı keşfedin, birbirinizi keşfedin. Coşku ve sevinç haykırışlarımız tüm evrende duyulacak.

original content (previously published on): https://zulm.org/golgenizi-inkar-etmek-kendinizi-inkar-etmektir/ by: https://zulm.org/author/suc/