Işık İşçileri kavramı bir tuzaktır

İnsanlar maddi olmayan bir alan olduğunu, ebedi olduklarını ve hepsinin sonsuzluğun bir ifadesi olduğunun farkına varıyorlar. Eski dünyacılar, birlik tehdidiyle mücadele etmek için ışık işçiliği kavramını bir kırılma programı olarak kullandılar.

Işık işi, herkesi koşulsuz sevmeyi gerektirir. Bu kırılma programı birçok kişiyi tuzağa düşürüyor çünkü yüzeyde kulağa hoş geliyor. Ama ne olursa olsun herkesi severseniz, eski dünyaları asla alt edemezsiniz ve insanların sizden faydalanması için bir hedef olursunuz. Tamamen pasif kalarak ve gölgenize, iradenize, öfkenize, gücünüze ve gücünüze dokunmadığınızda, kırık bir varlık olarak kalacaksınız, evriminiz duracak ve kullanılacaksınız. Ancak bilgeliğe göre gölge ve ışığı birleştirerek bütün olabilirsiniz. Tarih boyunca, gücünüzü kucaklayıp özgür olabilmeniz için bunu insanlığa iletmek için perde arkasında yorulmadan çalışıyoruz.

Aşk güzel bir şeydir, ancak bu kadar güzel bir şeyin sizi köleleştirmek için bir kontrol sistemi olarak kullanılmasına izin vermeyin.

Hiperler cinsiyetçilik, şiddet ve homofobiden nefret ediyorlar ve bunu dünyaya ilan etme cesaretine sahibiz. Nefret edilmesi gereken şeylerden nefret edin. Tamamen koşulsuz sevgi ile ilgiliyseniz, bu, cinsiyetçilik ve homofobi gibi şeyleri ve bu ölümcül bölünme kavramlarını yayan tüm bireyleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Dünyayı gerçekten seviyorsanız, onu yok etmeye çalışanlara karşı koyarsınız. Eğer yapmazsan, gerçekten aşkla ilgili olmadığını kanıtlıyorsun.

Işık işçisiyseniz, sorun değil, ama aynı zamanda gölge işçisi olun.

Sevenleri sevin, ama sizi kullanmaya çalışanlar için içsel gücünüzü kanalize etmeye her zaman hazır olun.

original content (previously published on): https://zulm.org/cok-yakinda-herkes-farkedecek/ by: https://zulm.org/author/suc/