Kurumsal İçerik Tasarım

Kurumsal İçerik Tasarım

Yeni teknolojilere hakim, tüketiciler ve işletmelerle duygusal bir düzeyde iletişim kuran, güçlü mesajlar ileten yaratıcı içerik oluşturmaya odaklıyız.

Dijital pazarlama hedefleriniz için oluşturduğumuz içeriğin hedef kitlesini belirlemek için olabildiğin hassas analizler yaparız. İşletmenizin birden fazla müşteri türü olabileceği gibi, içerik stratejiniz birden fazla okuyucu türüne veya izleyiciye hitap edebilir. Doğru içerik üretimi için çeşitli içerik türleri ve kanalları kullanarak, hedefinizdeki her kitle için farklı içerik sunmanıza ve şirketinizin iş yaptığı herkesi memnun etmenize yardımcı olacağız. Sağlam bir içerik stratejisi ile, ürün veya hizmetlerinizin her iki tarafındaki insanları destekleyecek, müşterilerinizi kendilerine ve size faydalı olacak şekilde yönlendireceğiz.

SEO + Kreatif Çalışmalar

Web sitenizin trafiğini arttırmak, ziyaretçilerinize daha iyi bir deneyim sunmak için, teknik SEO ile birlikte, ihtiyacınız olan kreatif hizmetler sunuyoruz. İnternette rekabete ayak uydurmanın ilk adımı, sağlam ve akıllı bir içerik pazarlama planının uygulanmasıdır. Önümüzdeki yıl için bir içerik planınız var mı? İçerik stratejilerimiz ile, oluşturduğumuz veya sahiplendiğiniz hemen tüm yazılı, görsel, indirilebilir medyanın yönetimini üstleniyoruz.

İçerik Pazarlama

İçerik Stratejisi pazarlama planlarımızın önemli bir parçasıdır. Kim olduğunuzu ve endüstrinize getirdiğiniz uzmanlığı sürekli olarak ifade eder. İşinizin büyümesi için iyi içerik oluşturmanın ne kadar önemli olduğunu duymuş olabilirsiniz ancak, iyi planlanmış bir amacının da olması için biz buradayız.

İşinizi benzersiz kılan sunumlar

Rakipleriniz muhtemelen sizinkine benzer bir ürüne sahiptir. İlk tercih olabilmek için, potansiyel müşterilerinizin, sizi neyin daha iyi veya en azından farklı kıldığını bilmesi gerektiği anlamına gelir. İçeriğin rolü burada başlar. Ürün veya hizmetinizin satın almaya değer olduğunu ifade etmek için neden dinlemeye değer olduğunuzu kanıtlamak bizim görevimiz.

İhtiyaç Duyabileceğiniz Tüm İçerik Formatları

Hedef kitlenize ve iş konseptinize göre birçok içerik formatına ihtiyacınız olacak. İnfografikler, Videolar, Blog gönderileri? Pozisyon almak istediğiniz konuları anladıktan sonra, bu pozisyonu ifade etmek için hangi formatların sizin için en iyisi olduğunu belirleyeceğiz.

Yayınlayacağımız kanallarda farklı biçimlerde içerik oluşturabildiğimiz gibi, yayınlayabileceğiniz tüm farklı kanallarda da ayrı ayrı etkin olmanızı sağlarız. Kanallar, web siteniz, blogunuz ve sosya medya uygulamalarıdır.

Bursa’da, kreatif bir SEO ajansı olarak görevimiz, webdeki varlığınızı mümkün olan en iyi seviyeye çıkarmaktır. Başta Bursa olmak üzere, Birçok il ve yurtdışında arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasındaki başarılarımızla, kanıtlanmış bir sicile sahip bulunuyoruz. Tanışmak için bizi arayın.

  • Site denetimi
  • Arama profiline uygun anahtar kelime analizi
  • Kurumsal içerik tasarım ve pazarlanması
  • Sürekli destek ve eğitim